ALEC BENJAMIN – fri alder Onsdag 06.11.19 RAMMSUND – Rammstein-vorspiel Lørdag 17.08.19 AIRBOURNE Torsdag 10.10.19 DWEEZIL ZAPPA Hot Rats Live! Plus Other Hot Stuff 1969 + special guests: Det Norske Blåseensemble Mandag 25.11.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster

Showpakker


 
Program << >>

Fredag 01/03-2019 Sentrum Scene
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– galleri (fri alder):
Nils Bech
BenjiFlow
Elias Boussnina


PROGRAM:
20.00 BenjiFlow
21.00 Elias Boussnina (DK)
22.00 Nils Bech


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Onsdag
24.07.19
SOULFLY
+ support: Serpentyne
Fredag
26.07.19
URBAN SUMMER
Lørdag
27.07.19
OSLO ROCK DEALERS
Onsdag
31.07.19
COMBICHRIST
+ support: Rave The Requiem / Hell:Sector
+ DJ-support: Alex Tjore
Onsdag
31.07.19
Rock Cinema Bar & Kino i samarbeid med Arthaus:
AMAZING GRACE
– eksklusiv førpremiere
Fredag
02.08.19
Rock Cinema Bar & Kino i samarbeid med SF STUDIOS:
THE BEACH BUM
– eksklusiv førpremiere
Fredag
02.08.19
JAH ARK MANIFEST
Lørdag
03.08.19
DET GODE SELSKAB
Los Cocos Alive starring Argenis Brito
Tod Louie & Solaris
Philip Hinz & Thomas Refvik
Rashi-di
Tirsdag
06.08.19
ØYA KLUBBDAG
FOAMMM / Sweetheart / Ask Carol / Jimmy Smash
Onsdag
07.08.19
Øyanatt:
PSYCHEDELIC PORN CRUMPETS
Torsdag
08.08.19
Carlings presenterer:
ØYA X Afterparty
m/ Lotionboyz
Torsdag
08.08.19
D.R.I.
Fredag
09.08.19
Unge Ferrari offisiell etterfest:
LOTIONBOYZ & STIG BRENNER
Fredag
09.08.19
Premier League-seriestart 2019/2020:
LIVERPOOL FC - NORWICH CITY
Fredag
09.08.19
GET READY!
– Øyanatt Special m/MC Champian (UK)
Fredag
09.08.19
Øyanatt: TANYA STEPHENS
+ support: Dominic Reuben
Lørdag
10.08.19
SHADOWLOVE
Lørdag
10.08.19
ØYANATT: FAGERNES YACHT KLUBB
Mandag
12.08.19
THE SLOW READERS CLUB
Torsdag
15.08.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med 20th Century Fox:
«READY OR NOT»
– eksklusiv førpremiere

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen