ALDOUS HARDING + support: H. Hawkline Tirsdag 11.04.23 THE MIDNIGHT + support: Goose Mandag 20.03.23 FRAZEY FORD Søndag 05.03.23 COURTNEY MARIE ANDREWS Onsdag 22.03.23

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster


 
Program << >>

Fredag 17/03-2023 Rockefeller
SILENT DISCO CLUB

Etter megasuksessen nå sist kjører vi i gang med en ny runde Silent Disco Club på Rockefeller fredag 17. mars.

På Silent Disco Club kan man forvente seg en salig blanding av svette 80-tallslåter, pop-perler fra det deilige 90-tallet, hip-hop, R&B, nye og gamle bangers, remikser, mash-ups, svisker og andre snurrepiperier.

Det blir garantert dansestemning og skamløs allsang når Silent Disco Club inviterer til fest, og det er muligens ingenting som slår et dansegulv som koker når det synges og danses til tre forskjellige låter samtidig!

Konseptet fungerer slik at alle gjestene får utdelt hvert sitt trådløse headset hvor man kan velge mellom tre forskjellige kanaler. Fargen på lyset fra headsetene indikerer hvilken av DJ-ene man hører på, og på den måten unngår man å drite seg ut ved å danse til Eminem når drømmedama hører på Harry Styles.

Bill. kr. 150,- + avg. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 22.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Lørdag
28.01.23
SHADOWLOVE
Lørdag
28.01.23
BERNHOFT
+ support: Rikke Normann
Søndag
29.01.23
ANASTACIA
I’m Outta Lockdown – The 22nd Anniversary
+ support: Dana Rexx
Tirsdag
31.01.23
WEYES BLOOD
+ special guest: Sam Burton
Onsdag
01.02.23
Klassekampen Musikkmagasinet
& Rockefeller presenterer:
POPQUIZ
Torsdag
02.02.23
WILDNITE + NOTÖRIOUS
+ support: Fetter Tom
Fredag
03.02.23
TURMION KÄTILÖT
Fredag
03.02.23
ARIF
– Å drukne en fisk
Fredag
03.02.23
Strømløst:
DANIEL KVAMMEN
Lørdag
04.02.23
INTRIGUE
Lørdag
04.02.23
ARIF
- Å drukne en fisk
Fri aldersgrense
Lørdag
04.02.23
ARIF
– Å drukne en fisk
Lørdag
04.02.23
ÅRETS HJEMMESNEKK
Søndag
05.02.23
THE ROSE
Søndag
05.02.23
JEDI MIND TRICKS
featuring Esoteric (Czarface) & Braunski Beat
+ support: Damien
Mandag
06.02.23
LIHKKU SÁMI ÁLBMOTBEIVVIIN
Mandag
06.02.23
TAMINO – solo
+ support: Dienne
Tirsdag
07.02.23
LUKAS GRAHAM
+ support: Mina Okabe
Tirsdag
07.02.23
STICKY FINGERS
- flyttet til 28.06.23
Onsdag
08.02.23
ACCEPT
+ support: The Iron Maidens

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen