HVORFOR DET? med Trond-Viggo Torgersen / Bjarte Tjøstheim Tirsdag 02.04.19 LITTLE STEVEN & THE DISCIPLES OF SOUL Mandag 03.06.19 GUS DAPPERTON Søndag 31.03.19 THE BLACK SORROWS Onsdag 01.05.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Lørdag 04/05-2019 Rockefeller
SVØMMEBASSENG
+ support: Pikekyss


Svømmebasseng har de siste årene fylt konsertlokaler landet rundt til randen. Nå står hovedstadens storstua for tur.

Svømmebasseng er kjent for å skape svette lokaler med sin dansbare indie, gjennomførte liveshows og fengende tekster. Publikum blir dratt gjennom et rikt tekstunivers akkompagnert av melodiøse riff, harmonerende kor og distinkte synthlag som preger den velkjente sounden til bandet. Kombinasjonen blir en lettlikelig indiepop med et dypt repertoar av egenpreget sound og tekster som drar lytteren inn i en transe mellom det melodiøse og det lyriske.

Tidligere har bandet blant annet forhåndsutsolgt Parkteatret, solgt ut Samfundet i Trondheim, Landmark i Bergen, solgt ut Kulturkirka Jakob under Øyanatt, og fått drøssevis av femmere og seksere på terningen for det forrige albumet «Broder». Nå er de straks klare med ny ep

Svømmebasseng består av Lars Aksel Sandbakken, Ine Johnsen, Philip Popescu Lindberg, Jens Heli, Hans Heli og Jørgen Tholens.

Bill. kr. 275,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 20.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Fredag
22.02.19
THE MIDNIGHT
+ vorspiel/nachspiel med DJ Alex Tjore
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX
+ support: Smeke Reven & Knekten Orginal / Kantona
+ DJ-support: DJ Beatriixx
Fredag
22.02.19
KUMARS KARAOKE KØPP
Lørdag
23.02.19
SPIDERGAWD
+ support: Bokassa
Lørdag
23.02.19
SUGAR SHACK SOUL CLUB
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
HAKEN
+ support: Vola + Bent Knee
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Mandag
25.02.19
LOST UNDER HEAVEN
Tirsdag
26.02.19
SIRENIA
+ special guests: Elyose / Alight
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
Oslo Rock Dealers presenterer:
SLASH AFTERPARTY
Onsdag
27.02.19
WHITE LIES
+ support: Boniface
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Galleri (fri alder)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Rockefeller & John Dee torsdag:
Pom Poko
Safario
Emma Steinbakken
Chris Abolade
Becky & The Birds
Westerman
Alexander Oscar
Konradsen
Moyka
Iris
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Hovedsal (18 år leg.)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Flohio (UK)
Erik Lundin (SE)
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
– Festivalpass
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– galleri (fri alder):
Nils Bech
BenjiFlow
Elias Boussnina

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen