THE SAVAGE ROSE Fredag 03.05.19 RAMMSUND – Rammstein-vorspiel Lørdag 17.08.19 Feelgood & iStage presenterer HUMORGALLA med Else Kåss Furuseth, Tore Sagen, Nils-Ingar Aadne m.fl. Torsdag 05.12.19 MIDNIGHT CHOIR «Waiting For The Bricks To Fall» Fredag 06.09.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster

Showpakker



RITA ORA + support: Moss Kena Tirsdag 23.04.19


TEENAGE FANCLUB + support: I Was a King Onsdag 24.04.19


Looking Back (over my shoulder) Tour MIKE + THE MECHANICS Mandag 29.04.19

 
Program << >>

Lørdag 17/11-2018 Leiligheten
GET READY! #100

Lørdag 17. november er det Get Ready! i Leiligheten på Rockefeller igjen, og Get Ready!-gutta og gjeste-DJ Chris Sharp står klare for å gi DEG og dine en danseopplevelse av de sjeldne!

Etter å ha regnet litt på det, fant de her forleden ut at dette faktisk blir klubbkveld nummer 100 på Rockefeller! Så kom og slå deg løs til det beste fra 1960-tallets Jamaica (og noen avstikkere til tidlig 70-tall!) – det loves et superb utvalg av red hot SKA, cool cool ROCKSTEADY og scorchin’ tidlig REGGAE av ypperste kvalitet for din «dancing pleasure», og DU er invitert til å bli med på moroa! Alt på originale syvtommere selvsagt.

Oppsummert: en kveld med fantastisk musikk du ikke får høre noen andre steder, veldig kjekke folk, top vibes og et dansegulv «on fire» – the hottest sounds around at the hottest spot in town!

Bill. kr. 50,- (kun dørsalg). 20 år leg.
Dørene åpnes kl. 22.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Torsdag
18.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
THURSDAY:
Dimmu Borgir
Witchcraft
Aura Noir
The Black Dahlia Murder
Urfaust
Svarttjern
Inculter
Au-Dessus
Shakma
Fredag
19.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
FRIDAY:
Hypocrisy
Mgła
Vomitory
Tribulation
Ragnarok
The Ruins Of Beverast
Skogen
Caronte
Superlynx
Lørdag
20.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SATURDAY:
Bloodbath
Taake
Gaahls WYRD
Impaled Nazarene
Cor Scorpii
Der Weg einer Freiheit
Mork
Avast
Søndag
21.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SUNDAY:
Opeth
1349
Carach Angren
Misþyrming
Archgoat
Cult Of Fire
Dvne
Altar
Tirsdag
23.04.19
RITA ORA
+ support: Moss Kena
Onsdag
24.04.19
TEENAGE FANCLUB
+ support: I Was a King
Torsdag
25.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Torsdag
25.04.19
FETTY WAP
+ support: Peter Jackson / Ousu Leigh / Royane
Fredag
26.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
OSLO BRASSFESTIVAL 2019
Søndag
28.04.19
LUCY SPRAGGAN
Mandag
29.04.19
Looking Back (over my shoulder) Tour
MIKE + THE MECHANICS
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
– fri alder / dører kl. 18.00
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
Tirsdag
30.04.19
THE SLOW READERS CLUB
Onsdag
01.05.19
OSLO ROCK DEALERS
– Disturbed afterparty
Onsdag
01.05.19
BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER
+ support: Christian Lee Hutson
Onsdag
01.05.19
THE BLACK SORROWS
Onsdag
01.05.19
DISTURBED

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen