JON BELLION Onsdag 18.09.19 LUCY SPRAGGAN Søndag 28.04.19 DAVID GRAY Tirsdag 07.05.19 SIDE BROK + SIRKEL SAG Fredag 30.08.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster

Showpakker



RITA ORA + support: Moss Kena Tirsdag 23.04.19


TEENAGE FANCLUB + support: I Was a King Onsdag 24.04.19


Looking Back (over my shoulder) Tour MIKE + THE MECHANICS Mandag 29.04.19

 
Program << >>

Torsdag 28/02-2019 Rockefeller
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Rockefeller & John Dee torsdag:
Pom Poko
Safario
Emma Steinbakken
Chris Abolade
Becky & The Birds
Westerman
Alexander Oscar
Konradsen
Moyka
Iris


PROGRAM ROCKEFELLER:
20.30 Iris (NO)
21.30 Moyka (NO)
22.30 Chris Abolade (NO)
23.30 Alexander Oscar (DK)
00.30 Pom Poko (NO)

PROGRAM JOHN DEE:
20.00 Konradsen (NO)
21.00 Emma Steinbakken (NO)
22.00 Westerman (UK)
23.00 Becky & The Birds
00.00 Safario (NO)


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Lørdag
20.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SATURDAY:
Bloodbath
Taake
Gaahls WYRD
Impaled Nazarene
Cor Scorpii
Der Weg einer Freiheit
Mork
Avast
Søndag
21.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SUNDAY:
Opeth
1349
Carach Angren
Misþyrming
Archgoat
Cult Of Fire
Dvne
Altar
Tirsdag
23.04.19
RITA ORA
+ support: Moss Kena
Onsdag
24.04.19
TEENAGE FANCLUB
+ support: I Was a King
Torsdag
25.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Torsdag
25.04.19
FETTY WAP
+ support: Peter Jackson / Ousu Leigh / Royane
Fredag
26.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
OSLO BRASSFESTIVAL 2019
Søndag
28.04.19
LUCY SPRAGGAN
Mandag
29.04.19
Looking Back (over my shoulder) Tour
MIKE + THE MECHANICS
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
– fri alder / dører kl. 18.00
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
Tirsdag
30.04.19
THE SLOW READERS CLUB
Onsdag
01.05.19
OSLO ROCK DEALERS
– Disturbed afterparty
Onsdag
01.05.19
BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER
+ support: Christian Lee Hutson
Onsdag
01.05.19
THE BLACK SORROWS
Onsdag
01.05.19
DISTURBED
Fredag
03.05.19
THE SAVAGE ROSE
Fredag
03.05.19
LUKAS GRAHAM
+ support: Hein Cooper

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen