MIDNIGHT CHOIR «Waiting For The Bricks To Fall» Fredag 06.09.19 ZIGGY ALBERTS Tirsdag 14.05.19 THE SAVAGE ROSE Fredag 03.05.19 DEATH CAB FOR CUTIE + support: The Beths Tirsdag 12.02.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster


 
Program << >>

Fredag 02/03-2018 Rockefeller
by:Larm | Rockefeller + John Dee fredag:
BISSE
SCHOOL OF X
ARY
ANGELO REIRA
PHILIP EMILIO
MASH UP INTERNATIONAL
BARSELONA
LONEY DEAR
BLVCK O
VERA


GAFFA presenterer programmet på Rockefeller fredagen under by:Larm. Med kritiker- og publikumsfavorittene Bisse, School of X, Angelo Reira, Philip Emilio og tidligere vinner av GAFFA-Prisen ARY på programmet bør Rockefeller være et selvsagt valg for den kresne musikkfan denne kvelden.

Rockefeller:
20.30 Bisse (DK)
21.30 School of X (DK)
22.30 ARY (NO)
23.30 Angelo Reira (NO)
00.30 Philip Emilio (NO)

John Dee:
Kl. 20.00: MASH UP INTERNATIONAL
Kl. 21.00: BARSELONA
Kl. 22.00: LONEY DEAR
Kl. 23.00: BLVCK O
Kl. 00.00: YANGZE

Dagsbilletter kjøpes på linken under eller her.
KJØP FESTIVALPASS (kr. 1.290,- + bill.avg.)
KJØP DAGSPASS (kr. 470,- + bill.avg.)

Dagsbillett kr. 350,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpner kl. 19.30.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Onsdag
23.01.19
PAUL KALKBRENNER
+ DJ-support: Tod Louie & Solaris (Det Gode Selskab)
Torsdag
24.01.19
ELLA MAI
+ support: JVCK JAMES
Fredag
25.01.19
ANDERS JEKTVIK
+ support: Matias Hilmar Iversen (Ila Auto)
Lørdag
26.01.19
VALENTOURETTES – ekstrakonsert!
Support: Skavankers
Søndag
27.01.19
BEHEMOTH
+ special guests: At the Gates / Wolves In The Throne Room
Tirsdag
29.01.19
ODESZA
+ support: Fakear / Kasbo
Torsdag
31.01.19
KHRUANGBIN
+ support: Ginger Root
Fredag
01.02.19
Releasekonsert
COME TASTE THE BAND
feat. DOOGIE WHITE
Special guests: Gentle Groove (Led Zeppelin-tribute) + Audun Haukvik (solo)
Lørdag
02.02.19
BLACK DEBBATH
+ support: Howlin’ Sun
Mandag
04.02.19
JAY ROCK
Onsdag
06.02.19
MARI BOINE + ISÁK
Torsdag
07.02.19
OLA KVERNBERGS STEAMDOME
Fredag
08.02.19
ERLEND ROPSTAD
– slippfest
Lørdag
09.02.19
HIT FOR HIT LIVE
Mandag
11.02.19
TECH N9NE
+ special guest: Krizz Kaliko
Torsdag
14.02.19
GAVIN JAMES
Fredag
15.02.19
BOY PABLO
Lørdag
16.02.19
SKAMBANKT
Support: Frynsete på Nervene + Kåte Klør
Tirsdag
19.02.19
EAGLE-EYE CHERRY
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen