LISA STANSFIELD Affection 30th Tour Søndag 24.11.19 SILVANA IMAM Torsdag 21.03.19 SIRENIA + special guests: Elyose / Alight Tirsdag 26.02.19 PASHA + support: Omar Noir Lørdag 09.03.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Torsdag 21/02-2019 John Dee
Oslo Rock Dealers presentererer:
GHOST AFTERPARTY


Ghost-afterparty på John Dee! Etter endt konsert i Oslo Spektrum fortsetter festen på John Dee, og hovedstadens ypperste Rock-DJ team, selveste Oslo Rock Dealers, kommer til å sørge for at alle skrømt og demoner får slitt ut danseskoene sine til langt på natt! For å besørge ekstra god stemning denne kvelden har de toppet laget med gjeste-DJ Paulie (Virginia Hill), så høyeste partyfaktor er garantert!

Fri entre. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 22.30.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Fredag
22.02.19
THE MIDNIGHT
+ vorspiel/nachspiel med DJ Alex Tjore
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX
+ support: Smeke Reven & Knekten Orginal / Kantona
+ DJ-support: DJ Beatriixx
Fredag
22.02.19
KUMARS KARAOKE KØPP
Lørdag
23.02.19
SPIDERGAWD
+ support: Bokassa
Lørdag
23.02.19
SUGAR SHACK SOUL CLUB
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
HAKEN
+ support: Vola + Bent Knee
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Mandag
25.02.19
LOST UNDER HEAVEN
Tirsdag
26.02.19
SIRENIA
+ special guests: Elyose / Alight
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
Oslo Rock Dealers presenterer:
SLASH AFTERPARTY
Onsdag
27.02.19
WHITE LIES
+ support: Boniface
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Galleri (fri alder)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Rockefeller & John Dee torsdag:
Pom Poko
Safario
Emma Steinbakken
Chris Abolade
Becky & The Birds
Westerman
Alexander Oscar
Konradsen
Moyka
Iris
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Hovedsal (18 år leg.)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Flohio (UK)
Erik Lundin (SE)
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
– Festivalpass
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– galleri (fri alder):
Nils Bech
BenjiFlow
Elias Boussnina

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen