XAVIER RUDD Torsdag 04.07.19 BUILT TO SPILL «Keep It Like A Secret» Lørdag 11.05.19 BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER + support: Christian Lee Hutson Onsdag 01.05.19 SUZANNE VEGA Tirsdag 18.06.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster

Showpakker



RITA ORA + support: Moss Kena Tirsdag 23.04.19


TEENAGE FANCLUB + support: I Was a King Onsdag 24.04.19


Looking Back (over my shoulder) Tour MIKE + THE MECHANICS Mandag 29.04.19

 
Program << >>

Lørdag 17/11-2018 John Dee
EINHERJER
+ support: Slegest


I over 20 år har Einherjer herjet rundt i inn- og utland med sin norrøne heavy metal.

I november kommer oppfølgeren til Spellemannsnominerte «Av Oss, For Oss» fra 2014. Albumet «Norrøne Spor» viser et band i storform. Einherjer gleder seg til å feire utgivelsen på John Dee og lover låter fra hele karrieren.

Supporten Slegest er det nye bandet til ex-Vreid gitarist Ese. Vi snakker beintøff heavy metal, blacksabbathish musikk med svartmetall-vokal.

Bill. kr. 250,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 20.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Fredag
19.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
FRIDAY:
Hypocrisy
Mgła
Vomitory
Tribulation
Ragnarok
The Ruins Of Beverast
Skogen
Caronte
Superlynx
Lørdag
20.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SATURDAY:
Bloodbath
Taake
Gaahls WYRD
Impaled Nazarene
Cor Scorpii
Der Weg einer Freiheit
Mork
Avast
Søndag
21.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SUNDAY:
Opeth
1349
Carach Angren
Misþyrming
Archgoat
Cult Of Fire
Dvne
Altar
Tirsdag
23.04.19
RITA ORA
+ support: Moss Kena
Onsdag
24.04.19
TEENAGE FANCLUB
+ support: I Was a King
Torsdag
25.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Torsdag
25.04.19
FETTY WAP
+ support: Peter Jackson / Ousu Leigh / Royane
Fredag
26.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
OSLO BRASSFESTIVAL 2019
Søndag
28.04.19
LUCY SPRAGGAN
Mandag
29.04.19
Looking Back (over my shoulder) Tour
MIKE + THE MECHANICS
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
– fri alder / dører kl. 18.00
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
Tirsdag
30.04.19
THE SLOW READERS CLUB
Onsdag
01.05.19
OSLO ROCK DEALERS
– Disturbed afterparty
Onsdag
01.05.19
BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER
+ support: Christian Lee Hutson
Onsdag
01.05.19
THE BLACK SORROWS
Onsdag
01.05.19
DISTURBED
Fredag
03.05.19
THE SAVAGE ROSE

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen