TEDESCHI TRUCKS BAND Onsdag 10.04.19 SILVANA IMAM Torsdag 21.03.19 BILLY OCEAN Tirsdag 19.03.19 CLEAN BANDIT Lørdag 15.06.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Søndag 14/04-2019 John Dee
SKYHARBOR
+ support: HYPNO5E


Skyharbor er et indisk-amerikansk kosmopolitisk progmetallband med medlemmer fra New Delhi, Mumbai og Cleveland.

Skyharbors progressive metall henter elementer fra orkestreringen til Oceansize og Karnivool og den drømmepop-influerte alternative metallen til The Deftones, og uttaler selv at de er inspirert av Linkin Park, Devin Townsend og Incubus. De legger vekt på tunge lag med ambiente gitarer og vokalharmonier.

Bandet kom med «Sunshine Dust» i fjor høst, deres tredje albumutgivelse – og det første med vokalisten Eric Emery. Han overtok i 2015 for Daniel Tompkins (TesseracT), som startet bandet sammen med gitaristen Keshav Dhar 2010 – som en videreføring av sistnevntes soveromsprosjekt.

Bill. kr. 265,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 19.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Fredag
22.02.19
THE MIDNIGHT
+ vorspiel/nachspiel med DJ Alex Tjore
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX
+ support: Smeke Reven & Knekten Orginal / Kantona
+ DJ-support: DJ Beatriixx
Fredag
22.02.19
KUMARS KARAOKE KØPP
Lørdag
23.02.19
SPIDERGAWD
+ support: Bokassa
Lørdag
23.02.19
SUGAR SHACK SOUL CLUB
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
HAKEN
+ support: Vola + Bent Knee
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Mandag
25.02.19
LOST UNDER HEAVEN
Tirsdag
26.02.19
SIRENIA
+ special guests: Elyose / Alight
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
Oslo Rock Dealers presenterer:
SLASH AFTERPARTY
Onsdag
27.02.19
WHITE LIES
+ support: Boniface
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Galleri (fri alder)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Rockefeller & John Dee torsdag:
Pom Poko
Safario
Emma Steinbakken
Chris Abolade
Becky & The Birds
Westerman
Alexander Oscar
Konradsen
Moyka
Iris
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Hovedsal (18 år leg.)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Flohio (UK)
Erik Lundin (SE)
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
– Festivalpass
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– galleri (fri alder):
Nils Bech
BenjiFlow
Elias Boussnina

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen