KLOVNER I KAMP Fredag 05.10.18 HR. SMITHS VENNER + support: Senskade Fredag 13.04.18 SKAMBANKT + support: Longfield & Super Skeleton / Big Kizz Fredag 09.03.18 DRACULA – SWING OF DEATH Fredag 23.02.18

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Desember- og januarprogram for Rockefeller | John Dee | Sentrum Scene
Sjekk ut programmet for februar og mars her!
Samarbeidspartnere

OBOS

4Sound

Ticketmaster



BELLE AND SEBASTIAN + support: Jane Weaver Fredag 23.02.18


PARTYNEXTDOOR: Infinity Tour Support: Jessie Reyez Onsdag 28.02.18


FU MANCHU Onsdag 07.03.18

 
Program << >>

Søndag 01/04-2018 Rockefeller
INFERNO METAL FESTIVAL
Søndag / Sunday:
(Competition Winner)
Nadra
Schammasch
Grave
Djevel
Tsjuder
Napalm Death
Electric Wizard
Carpathian Forest

Nok engang inviteres det til en sort påskefeiring i Oslo, når Inferno Metal Festival braker løs 29. mars–1. april 2018. Dette blir den 18. festivalen i rekken og det har blitt en tradisjon for metalfans fra hele verden å delta.

Program søndag:

ROCKEFELLER:
17:30 Djevel
19:00 Tsjuder
20:30 Napalm Death
22:15 Electric Wizard
00:15 Carpathian Forest

JOHN DEE:
18:15 Competition Winner
19:45 Nadra
21:30 Schammasch
23:15 Grave

Søndagspass kr. 705,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene på Rockefeller åpnes kl. 17.00.
Dørene på John Dee åpnes kl. 18.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Fredag
23.02.18
BELLE AND SEBASTIAN
+ support: Jane Weaver
Fredag
23.02.18
SWEDEN
– releasekonsert
+ support: Killer Kid Mozart
Fredag
23.02.18
DRACULA – SWING OF DEATH
Lørdag
24.02.18
THE ALTERN80S CLUB
Lørdag
24.02.18
THE GOOD THE BAD AND THE ZUGLY
Lørdag
24.02.18
JANOVE
Tirsdag
27.02.18
Rock Cinema Bar & Kino i samarbeid med SF Studios og Tilt inviterer til:
«GAME NIGHT»
– Eksklusiv førpremiere
Tirsdag
27.02.18
RAG'N'BONE MAN
Grande Reserve Tour
Onsdag
28.02.18
ROCKEALLIANSEN – Part XIV
Borderline Bitches
Eron
Krutt
Somewhere Beyond
The Blue Moon’s
Wail
Onsdag
28.02.18
VAMP
Onsdag
28.02.18
PARTYNEXTDOOR: Infinity Tour
Support: Jessie Reyez
Torsdag
01.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee torsdag:
JONAH BLACKSMITH
YUNG SMUL
JIREEL
SASSY009
AU/RA
ÄNGIE
RINA SAWAYAMA
NOAH CARTER
ANGELO REIRA
REYKJAVÍKURDÆTUR
Torsdag
01.03.18
by:Larm | Sentrum Scene torsdag
BILLIE EILISH
YXNG BANE
HKEEM
HALIE
FANNY ANDERSEN
– Hovedsal 18 år
Torsdag
01.03.18
by:Larm | Sentrum Scene torsdag:
BILLIE EILISH
YXNG BANE
HKEEM
HALIE
FANNY ANDERSEN
– Galleri fri alder
Fredag
02.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee fredag:
BISSE
SCHOOL OF X
ARY
ANGELO REIRA
PHILIP EMILIO
MASH UP INTERNATIONAL
BARSELONA
LONEY DEAR
BLVCK O
VERA
Fredag
02.03.18
by:Larm | Sentrum Scene fredag:
MWUANA
JADA
JIREEL
SCARLET PLEASURE
TBA
RYTMEKLUBBEN
Lørdag
03.03.18
DIE WITH YOUR BOOTS ON
Lørdag
03.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee lørdag:
VIRKELIG
OLA KVERNBERGS STEAMDOME III
GREAT NEWS
KRISTIAN KRISTENSEN
FAY WILDHAGEN
LASH
EMIR
SCHOOL OF X
FARAO
YUNG SMUL
Lørdag
03.03.18
by:Larm | Sentrum Scene lørdag:
IRIS GOLD
RHYS
JIMMY SMASH
GRANT
FAMILJEN
SUPERORGANISM
Mandag
05.03.18
RUSS
– Hovedsal 18 år

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen