PARTYNEXTDOOR: Infinity Tour Support: Jessie Reyez Onsdag 28.02.18 VIOLET ROAD Lørdag 10.03.18 LEE RITENOUR with DAVE GRUSIN feat. Melvin Lee Davis & Wesley Ritenour Tirsdag 06.03.18 KLOVNER I KAMP Fredag 05.10.18

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Desember- og januarprogram for Rockefeller | John Dee | Sentrum Scene
Sjekk ut programmet for februar og mars her!
Samarbeidspartnere

OBOS

4Sound

Ticketmaster



PARTYNEXTDOOR: Infinity Tour Support: Jessie Reyez Onsdag 28.02.18


FU MANCHU Onsdag 07.03.18

 
Program << >>

Fredag 02/03-2018 Rockefeller
by:Larm | Rockefeller + John Dee fredag:
BISSE
SCHOOL OF X
ARY
ANGELO REIRA
PHILIP EMILIO
MASH UP INTERNATIONAL
BARSELONA
LONEY DEAR
BLVCK O
VERA


GAFFA presenterer programmet på Rockefeller fredagen under by:Larm. Med kritiker- og publikumsfavorittene Bisse, School of X, Angelo Reira, Philip Emilio og tidligere vinner av GAFFA-Prisen ARY på programmet bør Rockefeller være et selvsagt valg for den kresne musikkfan denne kvelden.

Rockefeller:
20.30 Bisse (DK)
21.30 School of X (DK)
22.30 ARY (NO)
23.30 Angelo Reira (NO)
00.30 Philip Emilio (NO)

John Dee:
Kl. 20.00: MASH UP INTERNATIONAL
Kl. 21.00: BARSELONA
Kl. 22.00: LONEY DEAR
Kl. 23.00: BLVCK O
Kl. 00.00: YANGZE

Dagsbilletter kjøpes på linken under eller her.
KJØP FESTIVALPASS (kr. 1.290,- + bill.avg.)
KJØP DAGSPASS (kr. 470,- + bill.avg.)
Dagsbillett kr. 350,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpner kl. 19.30.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Lørdag
24.02.18
JANOVE
Tirsdag
27.02.18
Rock Cinema Bar & Kino i samarbeid med SF Studios og Tilt inviterer til:
«GAME NIGHT»
– Eksklusiv førpremiere
Onsdag
28.02.18
VAMP
Torsdag
01.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee torsdag:
JONAH BLACKSMITH
YUNG SMUL
JIREEL
SASSY009
AU/RA
ÄNGIE
RINA SAWAYAMA
NOAH CARTER
ANGELO REIRA
REYKJAVÍKURDÆTUR
Fredag
02.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee fredag:
BISSE
SCHOOL OF X
ARY
ANGELO REIRA
PHILIP EMILIO
MASH UP INTERNATIONAL
BARSELONA
LONEY DEAR
BLVCK O
VERA
Lørdag
03.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee lørdag:
VIRKELIG
OLA KVERNBERGS STEAMDOME III
GREAT NEWS
KRISTIAN KRISTENSEN
FAY WILDHAGEN
LASH
EMIR
SCHOOL OF X
FARAO
YUNG SMUL
Tirsdag
06.03.18
THE GAME
Onsdag
07.03.18
FU MANCHU
Fredag
09.03.18
SKAMBANKT
+ support: Longfield & Super Skeleton / Big Kizz
Lørdag
10.03.18
DAGNY
+ support: The Coronas
Søndag
11.03.18
JESSIE WARE
Mandag
12.03.18
CHRIS ROBINSON BROTHERHOOD
Barefoot In The Head European Tour 2018
Tirsdag
13.03.18
Rock Cinema: «RØVERDATTER»
– eksklusiv førpremiere
Onsdag
14.03.18
Strømløst:
MAGNUS GRØNNEBERG
Torsdag
15.03.18
TESTAMENT
+ special guest: Annihilator
+ support: Vader
Fredag
16.03.18
TRIVIUM
+ support: Power Trip / Venom Prison
Lørdag
17.03.18
MAGNUM
Søndag
18.03.18
DESIIGNER
Mandag
19.03.18
LEVEL 42
Torsdag
22.03.18
MONEYBROTHER

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen